Kar yağışı alacak iller

29 Şubat 2012 Çarşamba

Samsun'da okullar tatil mi? Samsun'da okullara kar tatili 1 mart 2012

01.03.2012 bugün nerelerde okullar tatil,1 mart 2012 bugün tatil olan okullar,Samsun okullar tatil mi,Samsun'da okullar tatil edildi 1 mart 2012,1 mart 2012 Samsun'da okullara kar tatili,01.03.2012 Samsun'da okullar tatil edildi,ensonhaber Samsun'da Kar Yağışı,güncel yeni Samsun'da Kar Yağışı haberleri,Samsun'da Kar Yağışı videoları izle,Samsun'da Kar Yağışı full online izle,01.03.2012 Samsun'da Kar Yağışı,1 mart 2012 Samsun'da Kar Yağışı,Samsun'da Kar Yağışı son dakika haberleri,Samsun'da Kar Yağışı cnntürk izle,Samsun'da Kar Yağışı habertürk izle.farfaraa.blogspot.com.

http://i.sabah.com.tr/sbh/2012/02/29/475x250/726597495649.jpg?72700435408120120229201140
ANKARA

Ankara Valiliği, hava koşulları nedeniyle kentteki okulların yarın da tatil edildiğini bildirdi.

Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada, dün sabah saatlerinden itibaren soğuk ve kar yağışlı havanın etkisi altına giren Ankara'da ani sıcaklık düşüşlerinin buzlanma ve don olayına sebep olacağı belirtildi.

Aralıklarla kar yağışının yarın da devam edeceğine işaret edilerek, olası olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm vatandaşların tedbirli olmaları istendi.farfaraa.blogspot.com.

il il ilçe ilçe ilçe hangi okullar tatil edildi kar tatili 7 ocak 2015


''Ankara İl Hıfzısıhha Kurulunun bugünkü kararıyla 1 Mart 2012 Perşembe günü de kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve emzikli bayanlarla kalp yetmezliği, böbrek yetmezliği, kontrol edilemeyen tansiyon yüksekliği ve kronik hastalıkları olanların ve de engelli personelin idari izinli sayılması; resmi ve özel ilk ve orta dereceli okulların, yaygın eğitim kurumları ile anaokulları ve kreşler ile özel eğitim rehabilitasyon merkezlerinin 1 Mart 2012 Perşembe günü tatil edilmesi kararlaştırılmıştır.'' farfaraa.blogspot.com.
Valilik açıklamasında, hafta sonuna kadar kar yağışının aralıklarla devam edeceğine dikkat çekilerek, don ve buzlanma nedeniyle ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiği vurgulandı.farfaraa.blogspot.com.
Cuma sabahından itibaren başta öğrenci velileri olmak üzere eğitim-öğretim kurumları yöneticilerinin, öğrencileriin sağlıklı ve ulaşım güvenlikleri ile eğitimlerinde sürekliliğinin olumsuz etkilenmemesi bakımından gerekli tedbirleri almaları istendi.

Ayrıca, sürücülerin araçlarına kar tipi lastik takmaları, araçlarında çekme halatı ve zincir bulundurmaları, vatandaşların toplu taşım araçlarını kullanmalarının yararlı olacağı kaydedildi.

BURSA

Kuvvetli kar yağışı nedeniyle bugün eğitime ara verilen Bursa'nın İnegöl ilçesinde de okullar yarın da tatil edildi.

ORDU

Ordu'da kar yağışı eğitimin aksamasına neden oldu.farfaraa.blogspot.com.

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, Çaybaşı, Kumru, İkizce ilçeleri ile Ünye ve Akkuş ilçelerinin belde ve köylerinde yarın, İkizce ilçesinin belde ve köylerinde ise yarın ve Cuma günü eğitime ara verildiğini aktardı.
................
KONYA
................
Konya'nın bazı ilçelerinde ve ilçelere bağlı belde ve köylerde kar yağışı ve tipi nedeniyle eğitime 1 gün süreyle ara verildiği bildirildi.
................
İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 2 gündür Konya ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Altınekin ilçesinde taşımalı eğitim yapan okullarda, Kadınhanı ilçesinde ilçe merkezi hariç bağlı belde ve köylerde, Cihanbeyli ilçesinde ilçe merkezi hariç belde ve köylerde ve Derbent ilçesinde ilçe merkezi ve bağlı belde ve köylerde bulunan ilk ve orta dereceli okullarda perşembe günü eğitime 1 gün süreyle ara verildiği ifade edildi.
................
AMASYA
................
Amasya'da kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken kentte bazı ilçelerde eğitime ara verildiği bildirildi.
................
İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle Gümüşhacıköy, Hamamözü ve Taşova ilçelerinde yarın, Göynücek ilçesinde ise yarın ve Cuma günü eğitime ara verildiği ifade edildi.farfaraa.blogspot.com.
................
ÇORUM
................
Çorum'da kar yağışı nedeniyle il merkezi ve bazı ilçelerde eğitime ara verildiği belirtildi.
................
İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, kar yağışının etkili olduğu kent merkezi ve ilçelerde yaşanan olumsuzlukların devam ettiğini belirtti.
................
Yağışın etkili olduğu il merkezinin yanı sıra Osmancık ve Sungurlu dışındaki ilçelerin tamamında, Sungurlu ve Osmancık ilçelerinde ise taşımalı eğitim yapan köylerde yarın eğitime ara verildiğini öğrenildi.
................
SAMSUN
................
Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Salıpazarı ve Ladik ilçeleriyle Canik ve Tekkeköy ilçelerine bağlı köylerde Pazartesi gününe kadar, Havza, Kavak, Vezirköprü ve Asarcık ilçelerinde de yarın eğitime ara verildiği belirtildi.
................
YOZGAT
................
Yozgat'ta etkili olan kar yağışı ve tipi sebebiyle eğitime bir gün ara verildi. Yozgat Valiliği'nden yapılan açıklamada il merkezine bağlı tüm köy ve kasaba okullarının 01 Mart 2012 tarihinde 1 gün süreyle tatil edildiği duyuruldu. Köylerden taşınan öğrencilerin de aynı tarihte tatil edeceği belirtildi.
................
Bu arada Bozok Üniversitesinden yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildiği kaydedildi.farfaraa.blogspot.com.
................
BARTIN
................
Bartın'da etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitime yarın ara verildi.
................
Bartın Valiliğinden yapılan açıklamada, devam eden yoğun kar yağışının ulaşımı olumsuz etkilemesinden dolayı il merkezi, ilçeler, bağlı belde ve köylerdeki okul öncesi eğitim kurumları, ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime 1 Mart'ta ara verilmesinin kararlaştırıldığı bildirildi.
................
MALATYA

Malatya'da olumsuz hava koşulları sebebiyle il merkezi ile merkeze bağlı belde ve köylerdeki okullar, 1 Mart Perşembe günü için tatil edildi.

Malatya Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve merkeze bağlı belde ve köylerde okulların 1 Mart Perşembe günü tatil edildiğini açıkladı.

Öte yandan, Doğanşehir ilçesinde de okullar 1 gün tatil edildi.
................
KIRŞEHİR
................
Kırşehir'de gün boyu devam eden kar yağışı nedeniyle, il merkezinde taşımalı öğretim yapan okullar ve bazı ilçelerde yarın okullar tatil edildi.
................
Kırşehir Valiliği'nden yapılan açıklama da "Merkeze bağlı taşıma kapsamında olan ilk ve ortaöğretim okulları ile merkez ilçeye bağlı kasaba ve köy okullarında, Akçakent, Akpınar, Çiçekdağı ve Kaman ilçelerinde 1 gün süreyle eğitim-öğretime ara verilmiştir." denildi.farfaraa.blogspot.com.
................
Karayolları Ekipleri, tipiye rağmen yol açma çalışmalarını aralıksız devam ediyorlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır *

RSS FarFaraa Haber | Son Dakika Haberleri

Seçim Sonuçları | Mobil TV | Otel Pansiyon | Son dakika | Spor Haberleri | Kurtlar Vadisi Pusu | SGK Hizmet Dökümü | Ekonomi Haberleri | Hava Durumu | Gazete Manşetleri